Twój SMART

Inteligentny dom (z ang. Smart Home) to zautomatyzowany sposób zarządzania systemami i urządzeniami w domu, czy biurze. System ten pozwala na zdalne sterowanie z poziomu aplikacji mobilnej za pośrednictwem smartfona, tabletu, czy komputera, również na odległość. Możliwość zaprogramowania ustawień dla każdego urządzenia osobno, zgodnie z preferencjami i potrzebami, sprawia, że codzienne użytkowanie staje się prostsze, wygodniejsze oraz tańsze, zwłaszcza w połączeniu z dobrze dobraną fotowoltaiką.

Inteligentny dom nie wymaga ciągłej kontroli ustawień. Zaawansowany system z tzw. pamięcią rozmytą z czasem uczy się naszych zwyczajów i bez ingerencji człowieka dostosowuje najbardziej optymalne ustawienia. Automatyka budynkowa może dotyczyć m. in. ogrzewania, oświetlenia, rolet, a nawet pojedynczych gniazdek. Inteligenty dom to również większe bezpieczeństwo. Zastosowanie alarmów z powiadomieniem na telefon, czy monitoringu z podglądem on-line to doskonała ochrona dla Twojego domu i rodziny.

Zwiększ korzyści ze SMART Domu dzięki fotowoltaice

Obawiasz się, że sterowanie inteligentnym domem jest trudne? Twój SMART to oferta skierowana do zwykłych ludzi, nie tylko fachowców. Decydując się na współpracę z naszą firmą masz gwarancję kompleksowej obsługi, od indywidualnego projektu, poprzez dobór najkorzystniejszych urządzeń, profesjonalny montaż elektryki aż do optymalnych ustawień w aplikacji mobilnej i wdrożenia w jej obsługę. Automatykę budynkową można zastosować zarówno na etapie budowy, jak i w obiektach już funkcjonujących.

Sprawdź inteligentne rozwiązania:

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe