TV i Audio

Jednym przyciskiem włączasz telewizor, głośniki, opuszczasz rolety i zmieniasz oświetlenie. Przemieszczasz się po domu, a muzyka podąża za Tobą. Brzmi wspaniale, prawda? W inteligentnym domu to wszystko jest możliwe!

Zastosowanie automatyki w odniesieniu do sprzętów audio-video pozwala zaoszczędzić sporo czasu i energii, a także uprzyjemnić każdy dzień. Ulubiona muzyka płynąca z głośników zamiast budzika, która wraz z domownikami przenosi się pod prysznic, do kuchni i milknie w momencie uruchomienia alarmu. System, w którym wykorzystano czujniki obecności wraz z wejściem do pomieszczenia może automatycznie włączać oświetlenie, telewizor, głośniki. Bez wstawania z kanapy, za pomocą zdalnego sterowania, strefę dzienną można przystosować do wieczornego seansu filmowego. System nagłośnienia warto połączyć z TV i cieszyć się efektownym kinem domowym, a także z systemem alarmowym, aby w razie próby włamania z głośników zawyły syreny. Automatyka budynkowa to również całkowite ukrycie telewizora lub głośników w ścianie oraz opuszczenie z sufitu windy z projektorem.

Dołącz obsługę TV i Audio do swojego SMART Domu! Sprawdź jakie to proste:

Miłośnicy swobodnego słuchania muzyki z pewnością docenią multiroom, czyli połączenie nagłośnienia w różnych pomieszczeniach w jeden system audio z wygodnym sterowaniem. Multiroom pozwala na synchronizację dźwięku w całym budynku lub indywidualne zarządzanie muzyką w każdej strefie osobno. System nagłośnienia kompatybilny z YouTube, Spotify, Tidal, iTunes zaspokoi potrzeby wszystkich użytkowników. Doskonałą jakość dźwięku może zapewnić niewielki audioserver, który łączy w sobie dużą moc obliczeniową i cztery wyjścia wzmacniacza oraz daje nieograniczone możliwości rozbudowy.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe