Rolety

Rolety stanowią nieodzowne wyposażenie większości domów, a także bardzo wielu firm. Mogą pełnić funkcję antywłamaniową, ochronną, przeciwsłoneczną. Wybierając rolety automatyczne zyskujemy jeszcze większe bezpieczeństwo, prywatność i komfort każdego dnia. Zdalne sterowanie roletami, pojedynczo lub zbiorczo, z dowolnego miejsca w domu za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona to ogromna wygoda. Niekorzystnie padające światło zewnętrzne, które przeszkadza w pracy, czy oglądaniu filmu, szybko przestanie być problemem.

W inteligentnym domu możemy zsynchronizować podnoszenie rolet z budzikiem, dzięki czemu poranne wstawanie stanie się dużo prostsze. W momencie opuszczenia domu i włączenia alarmu wszystkie rolety mogą się automatycznie zamykać. Równie przydatną opcją jest automatyczne podnoszenie rolet w chwili uchylenia okna, by zapewnić lepszą wentylację i opuszczanie w razie zbytniego nasłonecznienia, opadów lub mocnego wiatru.

Rolety automatyczne wewnętrzne pozwalają wygodnie kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Automatyczne rolety zaciemniające, sterowane pilotem lub aplikacją, idealnie sprawdzą się w sypialni, zagwarantują domownikom spokojny sen nawet w dzień. Zdalnie sterowanie rolety filtrujące światło zapewnią optymalne warunki do pracy lub oglądania telewizji bez potrzeby wstawania z miejsca.

Dołącz obsługę rolet do swojego SMART Domu! Sprawdź jakie to proste:

Rolety automatyczne zewnętrzne możemy z powodzeniem zastosować nie tylko na oknach, czy witrynach, ale również na balkonach, tarasach i altanach zyskując nową przestrzeń do komfortowego wypoczynku. Eleganckie rolety typu screen zapewnią ochronę przeciwsłoneczną, obniżą koszty użytkowania klimatyzacji, zabezpieczą przed wiatrem, insektami i wścibskimi spojrzeniami sąsiadów.

Połączenie rolet antywłamaniowych z systemem alarmowym zdecydowanie podnosi poziom bezpieczeństwa. Warto pomyśleć o tym już na etapie budowy, aby wykonać montaż podtynkowy, jednak w przypadku już wykończonych domów również nie jest za późno. Nasi eksperci przedstawią Państwu wszystkie możliwości.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe