Projektowanie inteligentnych domów

Już na etapie budowy domu, czy firmy warto pomyśleć o rozwiązaniach, które ułatwią codzienne funkcjonowanie, zadbają o bezpieczeństwo oraz pozwolą ograniczyć zużycie energii i związane z tym koszty. Integracja urządzeń elektrycznych w jeden spójny system z wygodnym sterowaniem sprawdzi się w każdym domu, a nawet niewielkim mieszkaniu. Z naszą pomocą stworzysz swój wymarzony inteligentny dom!

Projektowanie inteligentnych domów z GGE Smart:

Poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta

Przygotowanie indywidualnego projektu

Montaż z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa

Konfiguracja
systemu

Wdrożenie użytkownika w zarządzanie ustawieniami

Zależnie od tego jak bardzo rozbudowany ma być projekt inteligentnego domu, jakie urządzenia i funkcje ma obejmować, koszty instalacji będą zróżnicowane. Komponenty dobrej jakości dobrane przez fachowców zapewnią sprawną i bezawaryjną pracę systemu oraz niskie koszty eksploatacji przez wiele lat. Trzeba podkreślić, że nawet najprostsza instalacja gwarantuje korzyści – większy komfort, bezpieczeństwo, niższe rachunki za prąd. W mieszkaniu również możemy cieszyć się zdalnie sterowanym ogrzewaniem, czy oświetleniem. Małe, bezprzewodowe moduły nie wymagają ingerencji w instalację elektryczną.

Masz więcej pytań lub jesteś zainteresowany projektem inteligentnego domu?

Projektując inteligentne domy zawsze szukamy złotego środka pomiędzy potrzebami Klienta, a względami ekonomicznymi. Zapewniamy rzetelne i kompleksowe usługi, włącznie z przygotowaniem instalacji elektrycznej pod późniejszą rozbudowę lub modyfikację istniejącego systemu. Oferujemy również montaż oraz rozbudowę instalacji fotowoltaicznej, dzięki której użytkowanie inteligentnego domu z czasem stanie się niemal darmowe.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe