Pompa ciepła

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że pompa ciepła to obecnie najtańszy i najbardziej przyjazny środowisku sposób ogrzewania budynków i wody użytkowej. Zapewnia najtańszą eksploatację, przy porównywalnym do innych źródeł grzewczych koszcie inwestycji.

Skorzystaj z naszego kalkulatora i dowiedz się, jaka moc pompy ciepła spełni Twoje potrzeby:

Energooszczędne, ekologiczne i komfortowe ogrzewanie domu

Energooszczędność – z 1kW energii elektrycznej uzyskujemy kilkakrotnie więcej kW energii grzewczej. Na życzenie naszych Klientów, by cieszyć się jeszcze większą oszczędnością i komfortem, montujemy systemy automatyki budynkowej Loxone, a także panele fotowoltaiczne.

Ekologia – pompa ciepła działa pobierając energię z odnawialnych źródeł i wykorzystując ją do celów grzewczych. Nie emituje przy tym żadnych spalin (w tym CO2) do środowiska!

Komfort – każdy doceni bezobsługowe działanie pompy ciepła, oszczędność miejsca (brak kotłowni) oraz możliwość grzania wody użytkowej. Rekomendowana przy pompie ciepła, a także korzystna dla zdrowia i przyjazna w aranżacji wnętrza instalacja ogrzewania płaszczyznowego daje możliwość  chłodzenia pomieszczeń latem.

Zdalne sterowanie ogrzewaniem i nie tylko? Sprawdź jakie to proste:

Jako pasjonaci najlepszych rozwiązań grzewczych służymy fachowym doradztwem w doborze pompy ciepła i optymalizacji energetycznej. Jesteśmy z klientem przy uruchomieniu instalacji i zapewniamy sprawny serwis. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, współpracujemy z czołowymi producentami i stosujemy materiały najwyższej jakości po to, aby instalacja spełniała swoje zadanie przez długie lata.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe