Niskotemperaturowe ogrzewanie płaszczyznowe

To nie tylko popularna „podłogówka”, ale także wykorzystanie do celów grzewczych instalacji w ścianach i suficie. Nie sposób przecenić walorów tego typu ogrzewania, które w wersji ściennej i sufitowej, latem może zmienić się w układ chłodzenia płaszczyznowego.

Ogrzewanie domu na miarę XXI wieku?

Ogrzewanie podłogowe, ścienne bądź sufitowe charakteryzuje się wysoką efektywnością, niskim zużyciem energii, a w sprzężeniu z pompą ciepła całkowitą bezemisyjnością spalin. Jest uważane za prozdrowotne z uwagi na generowanie ciepła poprzez promieniowanie przy niskiej konwekcji. Nie powoduje zatem wzniecania kurzu, sprzyjając dobremu samopoczuciu domowników. Pozwala zadbać też o osoby z alergiami, astmą i schorzeniami układu oddechowego i krążenia. Pomaga także uzyskać naturalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Wygodne sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją? Sprawdź jakie to proste:

Ogrzewanie wielkopłaszczyznowe polecamy również klientom, którym zależy na estetyce domu – przy braku grzejników umożliwia ono większą swobodę w aranżacji nowoczesnego wnętrza.

Pomagając w wyborze optymalnego sposobu ogrzewania, proponujemy zwiększenie komfortu, efektywności i oszczędności poprzez zastosowanie systemów Loxone. Umożliwiają one inteligentne sterowanie ogrzewaniem, a także opcję zdalnego regulowania temperatury zimą i latem.

Jesteśmy przekonani, że wybór odpowiedniego sposobu ogrzewania i profesjonalny montaż pozytywnie wpłyną na Państwa zdrowie i samopoczucie.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe