Klimatyzacja

Z inteligentnym domem z łatwością zadbasz o przyjemny klimat w środku – optymalną temperaturę, korzystny stopień wilgotności i jakość powietrza. Zdalne sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem, oczyszczaczami i nawilżaczami powietrza gwarantuje komfort cieplny, lepszy sen, mniejsze stężenie szkodliwych pyłów, alergenów, a także obniżenie kosztów eksploatacji.

Automatyka budynkowa to gwarancja niższego zużycia energii elektrycznej. Ogrzewanie i klimatyzacja automatycznie wyłączy się w momencie otwarcia okna. Czujnik jakości powietrza uruchomi oczyszczacz lub wentylator, gdy stężenie pyłów w domu będzie niekorzystne. Zimą po opuszczeniu budynku przez domowników, załączeniu alarmu, system sam obniży temperaturę i podniesie ją w momencie powrotu do domu lub na życzenie, za pomocą zdalnego sterowania. Zaawansowany system z tzw. pamięcią rozmytą nauczy się naszego planu dnia oraz ile czasu potrzebuje na dostosowanie klimatu do naszych upodobań i samodzielnie przygotuje dom na nasz powrót.

Dołącz obsługę klimatyzacji i jakości powietrza do swojego SMART Domu! Sprawdź jakie to proste:

Nowoczesne modele klimatyzatorów mogą łączyć wiele funkcji w jednym urządzeniu. Nie tylko chłodzić i ogrzewać powietrze, ale także je filtrować. Zdalne sterowanie klimatyzacją przez telefon pozwala zadbać o komfort cieplny już w drodze do domu oraz zapewnić optymalne zużycie energii. Podobne korzyści można osiągnąć wybierając zdalne sterowane ogrzewaniem elektrycznym.

Pompy ciepła, panele grzewcze na podczerwień, grzejniki na podczerwień, grzejniki elektryczne, maty grzewcze Red Snake na podczerwień – wszystkie te rozwiązania można włączyć w inteligentny system sterowania domem z poziomu aplikacji na smartfona. Dobrze o tym pomyśleć już na etapie montażu, dlatego warto zwrócić się do naszej firmy. Oferujemy dobór najlepszych rozwiązań i ich wdrożenie, również w oparciu o posiadaną fotowoltaikę lub jej instalację/rozbudowę, by maksymalnie obniżyć koszty ogrzewania.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe