Integracja systemów elektrycznych i niskonapięciowych

Zaawansowana automatyka budynkowa pozwala na synchronizację wielu systemów i urządzeń, by osiągnąć jak najwięcej korzyści. Podstawą sprawnego działania całej instalacji jest jej odpowiednie przygotowanie, dlatego już na etapie budowy domu lub podczas remontu należy zastanowić się, jakie funkcje ma spełniać inteligentny dom teraz i w przyszłości, a następnie przystąpić do projektu instalacji elektrycznej.

Naszym celem jest tworzenie bezpiecznych, komfortowych i przynoszących oszczędności inteligentnych domów. Oferujemy projektowanie oraz wykonanie instalacji elektrycznych i niskonapięciowych dla domu oraz firmy, z dokładną analizą kosztów inwestycyjnych i eksploatacyjnych. Wdrożenie automatyki w użytkowanych budynkach zazwyczaj wiąże się z rozbudową lub modyfikacją istniejących instalacji elektrycznych, co również nie stanowi dla nas problemu, a Klient zyskuje kontrolę nad zużyciem energii oraz szybki zwrot inwestycji. Jednocześnie możemy zdiagnozować problemy w funkcjonowaniu starej instalacji i je wyeliminować, tym samym zwiększając korzyści ekonomiczne i bezpieczeństwo użytkowników.

Doskonałym uzupełnieniem inteligentnego domu jest fotowoltaika. Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%! Specjaliści z grupy GGE przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Integrację systemów elektrycznych i niskonapięciowych zostaw specjalistom z grupy GGE

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe