Domofon

Domofon stanowi niezbędne wyposażenie każdego domu, mieszkania, czy biura. Ułatwia identyfikację odwiedzających bez potrzeby kontaktu osobistego, pomaga zadbać o bezpieczeństwo i prywatność.

Klasyczny domofon analogowy składa się z dwóch urządzeń połączonych za pomocą kabla bez dodatkowych funkcji. Nowoczesne urządzenia cyfrowe cechuje dużo szerszy zakres działania i integracji z innymi urządzeniami elektronicznymi. Domofony cyfrowe mogą być wyposażone w czytnik zbliżeniowy do bezdotykowego otwierania lub klawiaturę, która umożliwia wejście do budynku przy użyciu kodu. Cechuje je bardzo dobra jakość połączenia, mogą pełnić funkcję interkomu, czyli systemu do komunikacji wewnątrz budynku. Domofony bezprzewodowe (radiowe) oferują jeszcze większą wygodę i swobodę, wiele opcji konfiguracji sieci, dopasowania specyfiki oraz rozmiaru infrastruktury. Dodatkowo montaż domofonów bezprzewodowych nie wymaga kucia ścian, co szczególnie przypadnie do gustu właścicielom obiektów już użytkowanych.

Dołącz obsługę domofonu do swojego SMART Domu! Sprawdź jakie to proste:

Najbardziej zaawansowane intercomy stanowią wielofunkcyjne połączenie domofonu z kamerą. Wideodomofon pełni nie tylko funkcję komunikacyjną, ale również monitoringu – jego działanie pozwala na zapis wideo z dokładną datą i godziną. Inteligentne modele intercomów umożliwiają przekierowanie sygnału na telefon komórkowy i zdalny podgląd odwiedzających. Zapewniają doskonałą jakość dźwięku i obrazu, nawet w nocy. Dodatkowo rozbudowane wersje domofonu z kamerą lub bez mogą pełnić rolę uproszczonej centrali alarmowej, więc doskonale wpisują się w założenia inteligentnych domów.

Nasi specjaliści pomogą wybrać optymalne urządzenie spośród szerokiego asortymentu, wykonają instalację i skonfigurują wszystkie ustawienia domofonu, czy wideofonu.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe