Brama

Wykorzystanie automatyki doskonale sprawdza się w przypadku bram garażowych i bram wjazdowych. Brama automatyczna sterowana niewielkim, poręcznym pilotem to ogromne ułatwienie dla każdego kierowcy, lecz można iść o krok dalej i postawić na inteligentną bramę sterowaną smartfonem.

Automatyczną bramą wjazdową mogą cieszyć się zarówno właściciele niewielkich działek, jak i ogromnych posesji. Szeroki wybór modeli skrzydłowych i przesuwnych pozwala dopasować bramę do estetyki domu i ogrodu, więc poza wygodą zyskujemy również element designu. Sterowanie za pomocą aplikacji nie tylko zapewni komfortowy wjazd i wyjazd z posesji, ale także pozwoli na odległość otworzyć bramę kurierowi, by mógł zostawić paczkę w bezpiecznym miejscu. Zdalnie sterowana automatyczna brama garażowa to kolejny krok do większego komfortu. Segmentowa lub uchylna brama garażowa z napędem ucieszy każdego posiadacza samochodu, zwłaszcza w zimny i wietrzny dzień.

Dołącz obsługę bramy do swojego SMART Domu! Sprawdź jakie to proste:

Korzystając z zalet inteligentnego domu można zaprogramować scenariusz komfortowego powrotu do domu: automatyczne otwieranie bramy wjazdowej i uruchomienie oświetlenia na podjeździe, zamknięcie bramy, wyłączenie oświetlenia zewnętrznego, zapalenie lamp wewnątrz budynku, podniesienie rolet, włączenie radia lub TV.

Warunkiem bezawaryjnego i bezpiecznego działania automatycznej bramy przez wiele lat jest powierzenie instalacji specjaliście, który dobierze rodzaj automatyki i jej parametry techniczne.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe