Bezpieczeństwo

Elektroniczny system alarmowy jest najlepszym uzupełnieniem antywłamaniowych zabezpieczeń mechanicznych. Postaw na zaawansowane rozwiązania, które z pewnością zaskoczą i zniechęcą potencjalnego złodzieja. Alarmy zintegrowane z roletami, oświetleniem, a nawet głośnikami skutecznie ochronią Twój dom i majątek przed włamywaczem.

Alarm z powiadomieniem na telefon poinformuje o niespodziewanej wizycie, a w przypadku połączenia z systemem monitoringu wyśle informację z nagraniem. Nawet, gdy jesteś w pracy lub na urlopie wszystko masz pod kontrolą. Alarm z czujnikiem ruchu wykryje każde naruszenie prywatności i w razie potrzeby wezwie pomoc. Próba włamania zostanie szybko udaremniona, gdy system alarmowy uruchomi oświetlenie i sygnał dźwiękowy. Użytkownicy systemów audio-video mogą sprawić, by syrena alarmowa zaczęła donośnie rozbrzmiewać z głośników.

Integracja instalacji pozwala na sprytną imitację obecności domowników podczas dłuższych wyjazdów. Można zaplanować sceny z oświetleniem w domu i ogrodzie, zdalnie podnosić rolety, puszczać muzykę w różnych pomieszczeniach. Kamera z podglądem na telefon także zapewni spokojniejszy urlop.

Dołącz obsługę systemów zabezpieczeń do swojego SMART Domu! Sprawdź jakie to proste:

Bezpieczeństwo to także ochrona przed nieszczęśliwym wypadkiem. Przy zastosowaniu odpowiednich czujek automatyka budynkowa zapewnia szybką reakcję systemu w przypadku wycieku gazu, czy zalania. W razie niebezpieczeństwa system wyśle powiadomienie na telefon, odetnie dopływ, zwiększy wentylację. Monitoring z podglądem na smartfonie pozwoli na odległość zadbać o bezpieczeństwo dzieci, dziadków lub zwierząt.

Do wyboru mamy systemy alarmowe przewodowe, zazwyczaj instalowane podtynkowo lub bezprzewodowe. Kamery i alarmy bezprzewodowe nie różnią się funkcjonalnością, sprawdzą się zwłaszcza w już wykończonych budynkach, ponieważ nie wymagają mechanicznych ingerencji.

Oświetlenie

Bezpieczeństwo

Rolety

TV i Audio

Klimatyzacja

Brama

Monitoring

Domofon

Wentylacja

Pompy ciepła

Ogrzewanie płaszczyznowe